Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

geri getirme büyüsü

Büyü dünyasını inceleyen insanlar o kadar çok büyü uygulaması ile karşılaşırlar ki bazen aynı sonuçların farklı büyüler ile alındığını gördüklerinde kafaları karışabilir. Bu son derece normaldir çünkü bu özel uygulamaların sonucunda ortaya çıkan sonuçlar bazen aynı olsa da bazen sadece tek bir uygulama ile alınabilmektedir. Geri getirme büyüsünde de olduğu gibi bazı büyüler tek sonuca hizmet ederler. Çünkü bu büyünün görevini gören başka bir büyü yoktur ve gerçekten de kendi alanında çok etkili bir büyü olarak görülmektedir.

Yapılacak özel dualar, muskalar, kişilerin şahsi eşyaları veya bedensel materyallerini bir araya getirip yapılan uygulamalar her ne kadar büyüyü yaptıran kişilere anormal gibi gelse de aslında medyumlar gereksiz hiçbir uygulamayı yapmazlar. Çünkü büyü dünyası özel olduğu kadar riskli de bir dünyadır. Sadece geri getirme büyüsünde değil hiçbir büyüde işi riske atmamak ve her adımı eksiksiz bir şekilde doğru atmak önce medyumların sonra da büyü ile muhatap olacak diğer kişilerin psikolojik veya bedensel sağlıkları açısından son derece önemlidir.

Binlerce seneden bu yana birçok medyumun başarı ile uyguladığı ve yine birçok kişinin kaybettikleri eş veya sevgililerini bulmalarına vesile olan geri getirme büyüsü, eski zamanlarda olduğu gibi bugünde popülaritesini korumaktadır. Özellikle sevdiklerinin hasreti ile yanıp tutuşan ve attığı her adımda onları özleyen kişilerin geri getirme büyüsüne olan bağları anlatılamaz. Çoğu zaman etkisini kısa zamanda gösterdiği, daha önce yapılan uygulamalarla kanıtlanan bu büyüde bazen de beklenen sürede sonuç alınamaz. Bunun birçok farklı nedeni olabilir ama en önemlisi panik yapmadan sabretmeye devam etmektir.

Bu olmadı hemen başka bir yol deneyelim mantığı ile hareket edenler çoğu zaman zararlı çıkarlar. Çünkü geri getirme büyüsünde sonuç alamadıklarını düşünüp üzülen kişilere uzmanların yaptıkları ilk tavsiye hemen büyüyü yapan medyuma gidip kendisine durumu aktarmak olmalıdır. Medyumda kısa zamanda yapması geerki yapar veya vermesi gereken bilgileri ilgili kişilere verir ve büyün etkisini göstermesi beklenir. Bu sayede hem geri getirme büyüsünü yaptıran kişiler hemde onların çevrelerindeki kişiler daha sakin ve sükunet içinde gelişmeleri beklemeye başlayabilirler.